неділя, 8 жовтня 2017 р.

Шановні батьки!
6 жовтня 2017 року відбулись загальношкільні та класні батьківські збори. Найважливішими питаннями зборів були: терміни навчання у дві зміни, режим харчування, добровільні внески у фонд школи, змінне взуття та роздягальня у холодний період, режим дзвінків, терміни канікул, та більш активна участь батьків у навчально-виховному процесі.

Для батьків, які не мали змоги відвідати збори, коротко повідомляємо:
1) Замовник ремонту і розпорядник коштів - не школа, а обласне управління капітального будівництва, тому пропозиції, чи скарги щодо ремонту слід висловлювати за телефонами, вказаними на банері біля воріт школи. Школа не має повноважень впливати на будівельників.


2) Будівельники обіцяють завершити ремонт приміщень 1-го та 3-го поверхів за 2 тижні. Потім займуться 2-м поверхом. Можливо після канікул навчатимемося у одну зміну.


3) Харчування поки що залишиться у нинішньому вигляді, доки підготують їдальню.


4) У холодний період верхній одяг здаватиметься виключно у роздягальню. Також батькам слід підготувати змінне взуття для дітей, щоб не розносити бруд. Діти без змінного взуття не допускатимуться до занять. Така вимога санітарно-епідеміологічної служби. Взуття має бути не слизьким і не залишати слідів фарби з підошви.


5) Кошти у фонд школи за рішенням батьківського комітету школи становитимуть 200 гривень на рік (20 гривень на місяць) для сімей де навчається одна дитина та 100 гривень на рік (10 гривень на місяць) для сімей де навчаються 2 та більше дітей. Адміністрація школи пропонувала зменшити суму внесків до 100 гривень для всіх. Нагадуємо, що внески до фонду школи ДОБРОВІЛЬНІ. Ніхто не має права вимагати вносити внески до фонду школи.


6) Батькам 9-х та 11-х класів слід ретельно звірити усі особові документи своїх дітей, та подати до школи правильно заповнені бланки для замовлення документів про освіту.

Немає коментарів:

Дописати коментар