неділя, 10 вересня 2017 р.

Турнір з футболу
серед 5-х класів відбувся!
В п’ятницю, 8 вересня в рамках тижня «Олімпійський рух» хлопчики нашого класу приймали участь у турнірі з футболу і посіли почесне третє місце!
Вітаю з перемогою. Так тримати!!!